Sparkling – Darmowy Flat Design WordPress Szablon

sparkling-theme-preview

“Sparkling” jest czysty, nowoczesny, płaska konstrukcja opracowana z wykorzystaniem motywu Bootstrap 3. Ramy frontend optymalizuje ten temat dla smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych i innych urządzeń. Z pikseli doskonały design, niesamowite widgetów i suwakiem pełnoekranowym, że wyróżnia się spośród WordPress tematy. Ma wygląd premii i czuje, że nie może być mylony z niczego na rynku.

Tematem jest SEO friendly z kompatybilnym Schemat struktury, które uczynią Google kochają swoją stronę. Tematem obsługuje większość, jeśli nie wszystkie wolne i premii wtyczek takich jak formularze Gravity, formularz kontaktowy 7, SEO by Yoast, W3 Razem Cache i wiele innych. Jest to idealny temat dla osobistych i korporacyjnych stron internetowych w zakresie ochrony zdrowia, fitness, edukacja, finanse, biznes, podróże, projektowanie stron internetowych, marketingu lub jakiejkolwiek innej niszy.

Od wersji 2.2.0 musujące tematem jest eCommerce gotowe dzięki integracji WooCommerce.

Jesteśmy otwarci na sugestie jak zrobić musujące tematem stają się kolejny przebój. Jeśli uważasz, że wiesz, jak poprawić ten temat jeszcze bardziej, daj nam znać na forum wsparcia lub za pośrednictwem Twittera.